wtorek, 3 lutego 2015

how it was ... bohaterowie i drobne info

"wtorek, 12 marca 2013

Bohaterowie i drobne info

Głownymi bohaterami opowiadania jest dwójka młodych ludzi- Alicja Modrzejewska i Niall Horan.
Alicja jest Polką, na kilka miesięcy przed właściwą akcją historii przeprowadziła się do UK gdzie studiuje. Ma 19 lat, jest brązowooką szatynką. Jej pasją są języki, muzyka i zwierzęta. Jest bardzo pozytywnie usposobioną do życia osobą. Nie lubi sprawiać innym przykrości, toteż czasami woli trzymać język za zębami. Bardzo dobrze odnajduje się w Angielskiej społeczności, raczej nie ma wrogów a przynajmniej nic jej o takowych nie wiadomo. Przyjaźni się z Perrie Edwards, którą poznała na długo przed powstaniem Little Mix, ponieważ razem uczestniczyły w międzynarodowych uczniowskich meetingach. Po ostatnich ekscesach miłosnych nie szuka chłopaka.
Niall również ma 19 lat, jest członkiem zespołu One Direction. Wszyscy mówią, że jest niesamowicie zabawnym kolesiem, lecz nie każdy wie, że jest on także bardzo wrażliwy. Nie szuka dziewczyny, twierdzi, że miłość sama do niego przyjdzie.
Bohaterowie drugoplanowi to pozostali chłopcy z One Direction i zapewne jeszcze ktoś, w zależności jak ułoży się historia.

pozdrawiam i zachęcam do czytania :)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz